 |
06.grudnia.2002 - 21:21 royal
|
David, ja rozumiem, po co byl news, nie podejrzewam, ze podales go po to, zeby nam pokazac te extra-laski. Zwlaszcza patrzac na bydavid.net.
Jesli wam sie podobaja, nie neguje tego. JA uwazam ze sa brzydkie.
|
06.grudnia.2002 - 19:37 ekrzys
|
royal a co jeszcze widzisz? biale myszki tez widzisz?:))) mysle, ze ja widze to co, miedzy innymi, david. kobitki ale nie tluste i stare:)
|
06.grudnia.2002 - 19:34 ekrzys
|
Bayer
"[..]po mojej plaży nudystów[..]"
hehe - kobitki chodza bez stanika na normalnych plazach w normalnych krajach
nie trzeba isc na plaze nudystow:)
|
06.grudnia.2002 - 19:28 David
|
Ja się Royal już pogubiłem. O co tak naprawdę chodzi?:) Ja na tamtych zdjęciach nie widzę grubych i starych Pań. A newsa dałem aby pokazać wam te fikuśne i smieszne "majty". Tak jako ciekawostkę.
|
06.grudnia.2002 - 18:59 royal
|
Jasne ze starszym, grubszym (jak na stronie) kobietom należy sie szacunek. Ale co w takiej sytuacji robia na stronie sprzedajaca scinki z fabryki majtek???
no-rspkt
|
06.grudnia.2002 - 18:57 royal
|
Nie wiem jak Antaeus może twierdzić, że jestem spasiony, skoro mnie nigdy nie widzial. A ja te baby widzialem, sa grube i nieestetyczne.
W dodatku (IMO) nawet ladna laska, jesli ma tylko sznurek miedzy nogami, nie wyglada wcale tak sexownie, jak wtedy, gdy ma na sobie np.stringi. Bo czyz nie jest prawda, ze im mniej widac, tym lepiej dziala meska wyobraznia:)?
pozdrawiam
|
06.grudnia.2002 - 17:12 David
|
No właśnie. Są (podobno) tacy co lubią puszyste kobiety.
|
royal, nawet grubszym kobietom należy się szacunek ...
:)
|
06.grudnia.2002 - 03:45 Bayer
|
heh ... teraz wiem kto po mojej plaży nudystów się z laptopem poniewierał :) natępnym razem powieś sobie tabliczke ekrzyś :)
|
05.grudnia.2002 - 20:45 ekrzys
|
"(tylko dla osób pełnoletnich!)"
??? :)) na wielu plazach kobietki tak chodza (nie)ubrane:)
|
sam jesteś spasiony royal
to są piękne panie na śniadanie
|
05.grudnia.2002 - 17:42 David
|
chill royal ;) to o majtach było a nie o babach
|
05.grudnia.2002 - 16:48 royal
|
Sorry, zabrzmialo tak jak by na Samancie byly kiepskie. Nie uwazam tak. Po prostu - my tu w Polsce ladniejsze mamy, nie chcecie zobaczyc, to wypchajcie sie Expem, jedzcie do Chinoli. HWwD!
|
05.grudnia.2002 - 16:43 royal
|
Na stronie Wicked bikini...zalosne sa te baby, spasione jak swinie. Juz na Samancie bylo lepiej...
|
|  |
|
|

|